Ewa Wolska-Rzewuska, CoManaging Director, Saatchi & Saatchi IS

Zagorzała miłośniczka, propagatorka i agitatorka siły marketingu treści. Z branżą komunikacji marketingowej związana od 20 lat. Zaznaczyła swoją obecność zarówno po stronie wydawcy – VICE Media, jak i w agencjach – Saatchi & Saatchi IS (obecnie CoManaging Director), Dentsu Aegis Network, Leo Burnett czy Havas Warsaw, Sixtyone.

 


 

  Katarzyna Paliwoda, Head of Business, Facebook Central Eastern Europe

Zarządza biznesem Facebooka na Europę Środkową & Wschodnią na co dzień mieszkając w Warszawie.

Poprzednio związana z Procter & Gamble w regionie Europy Centralnej gdzie na przestrzeni lat zarządzała kilkunastoma markami i kategoriami produktów firmy. Doradca zarządu dla Stowarzyszenia Wiosna (Szlachetnej Paczki), wcześniej konsultant ds. komunikacji w Unicef.

 


 

  Tadeusz Żórawski

Lider biznesu. 23 lata doświadczenia w domach mediowych, w tym ponad 12 lat na stanowisku lidera firmy (Universal McCann, PHD). Wysoko oceniany prezenter konferencji na temat nowych trendów i technologii. Wykładowca, autor publikacji, mentor. Doradca w procesach łączenia korporacji ze startupami. Obserwowany przez kilkutysięczną społeczność (LinkedIn, Twitter, Facebook), @tadekzorawski.

 


 

  Zuzanna Warowna-Toruńska, Business Owner, Concept Spot

Od maja 2018 właścicielka firmy doradczej Concept Spot (rozwój biznesu, marketing, komunikacja, obsługa klienta, zarządzanie ludźmi, etyka i odpowiedzialność w biznesie). Wcześniej od 2001 roku związana z branżą reklamową, ostatnio na stanowisku dyrektor zarządzającej Grupy Ogilvy w Polsce. Współtworzyła kampanie i zarządzała projektami dla takich marek, jak: Żywiec, Decathlon, Kompania Piwowarska, Philips, PZU, PKO Bank Polski, McDonald’s, PLL LOT, dla których wspólnie z zespołem wygrywała nagrody kreatywne oraz Effie. Juror i członek komitetu konkursu efektywności komunikacji Effie, prelegent i szkoleniowiec. Mentor w programie „Technologia w spódnicy”. Absolwentka SGH na kierunku zarządzanie i marketing. W wolnych chwilach blogerka (pozytywniesubiektywnie.wordpress.com).

 


 

  Magda Olak, Dyrektor Zarządzająca / Producent, TANK

Producent z 20-letnim doświadczeniem w pracy w branży reklamowej. Pracowała w strukturach polskich i sieciowych agencji reklamowych jako producent i szef działu produkcji, współtworząc podwaliny rynku reklamy w Polsce. W ramach agencji Saatchi & Saatchi Poland prowadziła wewnętrzny dom produkcyjny - Happy Production. Od 12 lat zarządza własnym studiem filmowym TANK, znanym z promowania najlepszych standardów produkcyjnych, dbającym szczególnie o jakość, bezpieczeństwo i długofalowe relacje z Klientami.

Członek Zarządu Klubu Producentów Reklamowych działającego w ramach struktur SAR.

W ciągu swojej producenckiej kariery skupiała się na reklamie, ale nieobce są jej wszelkie inne formy produkcji filmowej, jak teledysk, film dokumentalny, animacja, a ostatnio także film fabularny.

Inspirację do pracy czerpie z licznych zainteresowań, wśród których na czele jest opera oraz dobra literatura.

 


 

  Agnieszka Kołodziejczak, Indirect Procurement Manager, Lotte Wedel

Absolwentka SGGW i SGH w Warszawie.

Członek zespołu ekspertów Dialogu Branżowego SAR-PSML, bierze udział w pracach grupy: agencje full service.

Od 13 lat związaną z branżą FMCG, od 7 lat odpowiada za zakupy usług indirect, w tym usług marketingowych, a także za opracowywanie i wdrażanie optymalnych modeli zakupu w obszarze BTL oraz ATL w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe. Posiada wiedzę z zakresu zarządzania kategorią, tworzenia strategii zakupowych oraz zarządzania dostawcami. W pracy stawia nacisk na budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi.

 


 

  Agnieszka Kosik, CEO, MediaCom Warszawa

Agnieszka Kosik z sukcesami zarządza MediaCom Warszawa od 14 lat. Karierę rozpoczęła w Optimum Media w 1993 roku, czyli w momencie, gdy polski rynek reklamowy zaczął się dopiero rozwijać. Do zespołu MediaComu dołączyła w 2003 roku, zajmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego i New Business Directora.

Od momentu objęcia przez Agnieszkę stanowiska CEO w 2008 roku, MediaCom zdobył wielokrotnie tytuł Domu Mediowego Roku, dużą liczbę nagród branżowych i systematycznie pnie się w rankingu RECMA. Otrzymała również tytuł AdMana Roku 2016.

Agnieszka Kosik tworzy strategię firmy i dba o jej pozycję i wizerunek, wspiera zespół agencji podczas przetargów, rządzi silną, kobiecą ręką, nie tracąc przy tym dobrego humoru i fantastycznego kontaktu ze współpracownikami. Potwierdzeniem jej szerokich kompetencji są ukończone MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej, akademia Chartered Institute of Marketing oraz prestiżowe kursy w London Business School.

 


 

  Jacek Olechowski, Prezes Zarządu, IAA

Jacek Olechowski jest założycielem MEDIACAP SA – notowanej na GPW grupy marketingowych obejmującej: IQS, Scholz & Friends Warszawa, The Digitals, EMLAB, TalentMedia, Opinie.pl, Plastream i Brandspy. W przeszłości współtworzył szereg firm m.in. rankomat.pl i Group One.

Olechowski jest prezesem stowarzyszenia IAA Polska, które skupia ponad 100 członków spośród reklamodawców, mediów i agencji. W 2005 został dołączył do Young Global Leaders przy World Economic Forum. Jest członkiem zarządu Global Dignity – organizacji założonej przez JE Haakona Księcia Koronnego Norwegii oraz wiceprezesem Polskiej Rady Biznesu.

Olechowski, rocznik ‘77 jest magistrem Finansów i Bankowości SGH, absolwentem “Global Leadership and Public Policy for the 21st Century” Kennedy School of Government (Harvard University) oraz Georgetown Leadership Seminar. Żonaty, ma dwóch synów.

 


 

  Anna Putts, Head of Marketing Communication, UPC

Ukończyła studia na Intercontinental University w Londynie z dyplomem MBA w biznesie. Dyrektor Marketingu platformy satelitarnej n oraz w Samsung Electronics Polska, aktualnie odpowiada za komunikację marketingowa marki UPC w regionie Europy środkowo wschodniej na 5 rynkach. Trzykrotnie otrzymała statuetkę prestiżowego konkursu Effie, za skuteczność kampanii reklamowej, w którym obecnie jest jednym z jurorów oraz laureat Dyrektora Marketing Roku 2014 organizowanym przez Mediarun. Panelistka, juror oraz speaker na konferencjach branżowych.

 


 

Informacje o pozostałych Prelegentach wkrótce! 

 

Organizatorzy:

                 

Partnerzy:

                                         

Partnerzy
Honorowy Patron projektu
Partnerzy medialni